Menu

Pojmy

Pojištění auta proti krádeži

Pojištění auta proti krádeži

I když máte drahé zabezpečovací systémy, alarmy a řetězy na volant, může se vám stát, že vaše auto bude odcizeno. To je samozřejmě smůla a neštěstí, ale mnohem větším neštěstím bude, když auto nebudete mít pojištěné a nedostane od pojišťovny ani korunu. Proto dobře zvažte, jestli byste si kromě povinného ručení neměli zřídit také pojištění, které se bude stahovat přímo na škody na vašem vozidle.

Pojištění auta proti krádeži

Chcete-li pojistit své auto proti krádeži, využijte havarijního pojištění, které se vztahuje na tyto pojistné události. S havarijním pojištěním budete mít auto pojištěné nejen proti krádeži, ale i proti vandalismu, živelným pohromám, ale i proti škodám na vašem autě, zaviníte-li dopravní nehodu.

Pojištění auta proti krádeži vozidla se vám vyplatí v případě, že máte nový automobil či je jeho cena stále ještě vysoká.

Kde si sjednat pojištění proti krádeži automobilu

Havarijní pojištění vám poskytuje celá řada pojišťoven. Jsou jimi: Allianz pojišťovna, a.s., Carlife PMP, spol. s r.o., Česká pojišťovna, a.s., ČSOB Pojišťovna, a. s., Generali pojišťovna, a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna a.s., Kooperativa, pojišťovna, a.s., Maxima pojišťovna a.s., Pojišťovna Slavia, a.s. A UNIQA pojišťovna.

Havarijní pojištění on-line

sjednání <a href=pojištění on-line">Pokud nemáte čas zajít si do pojišťovny a vyřídit si havarijní pojištění u přepážky, můžete využít možnost on-line pojištění a pojistit si automobil z pohodlí vašeho domova. Nejenže ušetříte čas, ale na různých webových stránkách jsou vám k dispozici kalkulátory, se kterými můžete propočítat pojistné jednotlivých pojišťoven a v klidu se rozmyslet, která možnost bude pro vás nejideálnější. Na internetu také najdete přehledné srovnání produktů těchto pojišťoven. To vám také jistě usnadní vaše rozhodování.

Podobné články

Postup při nehodě v ČR

Stane-li se dopravní nehoda, je důležité zachovat klid a zajistit situaci na místě nehody. Také se snažte zabránit řetězové havárii tím, že ...

Jak vybrat nejlevnější pojištění na trhu?

Povinnému ručení se jako řidič prostě nevyhnete (pokud nepracujete u BIS nebo jiných oficiálních institucí, jejichž vozidla jsou od povinnos...

Aktuality ze světa pojištění