Menu

Pojmy

Pojištění vozidel online

sjednání přes internet vzládne každýPo internetu lze objednat již téměř vše a pojištění vozidel, havarijní pojištění a podobné produkty nevyjímaje. V tomto segmentu je velká konkurence a tak tuto možnost nabízejí téměř všechny pojišťovny - proč také ne, sníží se tím nároky na zaměstnance i klienty, vše se urychlí a nejvíce z toho profitují zákazníci, kteří díky zpřehlednění nabídky těží z konkurenčního boje pojišťoven. Cena pojištění vozidel sjednaného online je také nižší. To jsou také hlavní výhody online pojišťování:

  • rychlost a pohodlí (během pár minut z domova)
  • nižší cena pojistného
  • skvělý přehled o produktech, možnost výběru a porovnání, snadné zvolení nejlevnější i nejvýhodnější nabídky

pojištěný vůzCo to všechno obnáší? Téměř nic. Stačí pomocí některého z online kalkulátorů pojištění vozidel vybrat to pravé a nejlevnější povinné ručení nebo havarijní pojištění a pomocí internetového formuláře vyplnit vše, co po vás pojišťovna chce vědět (budete potřebovat informace z technického průkazu), zvolíte si služby přesně podle svých představ a jednoduše sjednáte pojištění vozidla po internetu. Nic, co by mělo být překážkou pro běžného uživatele osobních počítačů.

Výhodou je možnost platby pojistného přes platební karty (od Visa po MasterCard) nebo bankovním převodem, čímž můžete opět ušetřit.

Nejde o žádné omezené nabídky, ale o komplexní sortiment služeb (včetně různých rozsahů připojištění, spoluúčasti, prostě všeho co vás napadne), který si z pohodlí domova můžete prohlížet, zkoušet, přizpůsobovat a nakonec i objednat a zaplatit, navíc za výhodnější cenu a téměř bez námahy.

ePojisteni.cz na Youtube

ePojisteni na Google+

ePojisteni.cz na Najisto.centrum.cz

ePojisteni.cz na Penize.cz

Aktuality ze světa pojištění